Kırmızı Aşkına

Güncelleme tarihi: 25 Eyl 2021

Kına ve davet gecelerinizin vazgeçilmezleri arasında kırmızı daima yerini almıştır. Özellikle kına gecelerinde yerini şu sıralar başka renklere bıraksa da daima klasik niteliğindedir.

Volan etekli şifon abiye.

Drape detaylı üst bedeni ve bele oturuşu ile sahibine doğal ve daha ince bir görünüm verecek, davet gecelerinizin iddialı parçalarından biri bu şık ve rahat abiye olabilir.
İnce Askılı Şifon Abiye.

Uçuş uçuş kumaşı ve beli saran yapısı ile hem rahat hem de şık olmayı garanti eden bir parça.

Etol Omuz Detaylı Mini Abiye.

Etol fırfırlı kol detayları ile mini kırmızı abiye; davet, toplantı,düğün vb. davetler için her zaman tercih edilen olmuştur.

Çapraz Sırt Detaylı Mini Dar Abiye.

Vücüdu saran yapısı ve sırt dekoltesi ile gösterişli bir seçim.

Zamanın Ötesinde Bir Kaftan.

Zamansız ürünler serisinden bir parça olan gold detaylı kaftan diğerlerine hiç benzemiyor...

Payet Şıklığı.

Transparan yapısı ve korsajlı kalıp detayları ile ışıl ışıl olmak isteyenlerin tercihi...

Drape Kollu Balık Abiye.

Payet şıklığının bir başka yansıması olansandık kare yaka, kollu balık kesim eteğiyle abiyeniz şimdiden göz kamaştırıyor.

Balık Payet Mini Abiye.

Çift taraflı dokusu ile iki renkli, vücuda oturan mini abiye gecenin yıldızı olmak isteyenler için.Kırmızı Prenses.

Tarlatan ile kullanılabilir, kol ve omuzlarındaki fırfır detaylarıyla lez dantel ve ipek hayal tülden oluşan nişanlık taş süslemeleri ile sahibini şimdiden heyecanlandırdı bile!

Kırmızıyla Kalın!

Daha fazla kırmızı ve yukarıdaki tüm ürünler için lütfen Whatsapp veya İnstagram dm yoluyla bize ulaşın. Kırmızıyla kalın...


#kırmızıylakalın

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Fotoğraf çekimlernizde gelinler ve nedimeler için kiralama uygulaması yapılmaktadır. İstediğim Gelinliği Sipariş İle Diktirsem De Kiralayabilir Miyim? Sipariş üzerine hazırlayacağımız gelinlik ve nedi

Biz kimiz?

Pandemi döneminde online alışveriş hayatımızın bir parçası oldu. Peki gelinliğinizi de online almak için neler yapmalısınız? Ön görüşme ile randevu alınız: Ön görüşmeyi Whatsapp veya İnstagram dm yolu